نمایش 1–8 از 23 نتیجه

نمایش 12 24 36

نورپردازی نمای ساختمان و افزایش زیبایی آن

یکی از مواردی که در ساختمان‌سازی به آن توجه می‌شود، نمای ساختمان است. درواقع پیش از آنکه افراد درون یک ساختمان را نظاره کنند، نما و ظاهر آن را از بیرون تماشا می‌کنند‌. چنانچه از ظاهر و نمای یک‌ سازه خوششان آید، درون آن را نیز بررسی می‌کنند.

نورپردازی نمای ساختمان به‌طور صحیح و مناسب یکی از عواملی است که موجب ایجاد جلوه و زیبایی ساختمان‌ها می‌شود. امروزه انواع چراغ نمای ساختمان طراحی و تولید می‌شوند که این امکان را می‌دهند که زیبایی ویژه‌ و خاصی در نمای سازه ایجاد نمود.

از بهترین چراغ نما و ساختمان می‌توان به وال واشر نمای ساختمان، چراغ دکوراتیو نما، چراغ ناقوسی ساختمان و چراغ نیم گرد 180 درجه اشاره نمود. علاوه‌بر این موارد خرید جت لایت نما ساختمان و خرید ریسه شلنگی ارزان نیز می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای این امر محسوب شوند. قیمت خرید چراغ نما و ساختمان به مدل و برند آن بستگی دارد.

نکاتی برای طراحی نمای ساختمان

همان‌طور که اشاره شد نمای سازه‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار هستند. زیرا نه تنها بر زیبایی و جلوه ساختمان، بلکه در زیبایی شهر نیز تاثیر می‌گذارد. ازاین‌رو در هنگام ساخت یک سازه باید به نمای آن توجه ویژه‌ای شود.

اولین نکته‌ای که وجود دارد این است که مالک ساختمان باید کاربری آن را مشخص کند و بداند ساختمانی که قصد ساخت آن را دارد، مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی و یا هتل است. این‌گونه می‌توان طرح مناسبی را برای ساختمان انتخاب نمود. باتوجه‌به نوع سازه می‌توان به خرید چراغ دیواری، خرید وال واشر نما، خرید چراغ ناقوسی نما، خرید چراغ 180درجه و سایر تجهیزات نورپردازی که با نمای ساختمان مطابقت دارند، پرداخت.

نکته بعدی که وجود دارد این است که نمای درنظر گرفته‌شده باید موجب ایجاد نظم و هماهنگی شود. گاهی برخی تجهیزات نورپردازی در محیط مناسبی نصب نمی‌شوند و یا مدل آنها با نما سازگاری ندارد که در این شرایط، زیبایی اثر کاهش پیدا می‌کند. برای مثال انواع وال واشر نورپردازی را باید متناسب با نمای سازه به‌کار برد.

قیمت چراغ نمای ساختمان

قیمت چراغ نما به موارد مختلفی همچون مدل و برند تجاری آن بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت چراغ دیواری ارزان، قیمت والواشر، قیمت چراغ دیواری دکواتیو، قیمت ریسه تزیئنی و سایر چراغ‌های نورپردازی، همچنین خرید اینترنتی چراغ دکوراتیو و دیگر محصولات نورپردازی ساختمان‌ها، می‌توانید به فروشگاه نوین نوریران مراجعه نمایید.

شما عزیزان می‌توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را به‌صورت اصل از این فروشگاه تهیه کنید. نوین نور در حوزه طراحی مشاوره و تولید تجهیزات نورپردازی نما، نورپردازی استخر و محوطه به‌صورت تخصصی فعالیت می‌کند. ما محصولات باکیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می‌دهیم.