نمایش یک نتیجه

نمایش 12 24 36

پروژکتور دستک دار 20 وات/3 درجه ؛ از کاربرد تا مزایای آن

پروژکتورها از انواع تجهیزات پرکاربرد و محبوب محسوب می‌شود و شدت تابش نور با کیفیت مناسب را ارائه می‌کنند. این نورافکن‌ها در مدل‌های متفاوت و با کاربردهای مختلفی تولید می‌شوند و برای استفاده در فضاهای داخل و خارج از ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. پروژکتور دستک دار 20 وات/3 درجه یکی از مدل‌های پرفروش و پرطرفدار مورد استفاده توسط دکوراتورها و معماران است.

این پروژکتور با توان 20 واتی 3 لاین، برای نورپردازی ستون‌ها و سطوح صاف ساختمان، موزه‌ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از پروژکتور روشنایی محوطه فضایی منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند و توجه هر بیننده‌ای را به سوژه مورد نظر جلب می‌کند.

ویژگی‌های پروژکتور 20 وات دستک دار

بدنه نورافکن دستک دار از جنس آلومینیوم مستحکم، ساخته شده و در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم است. این نورافکن یک دسته از جنس فلز مقاوم دارد و با استفاده از چند پیچ به‌راحتی نصب می‌شود. با کمک دستک و پیچ‌ها می‌توان چراغ را در زاویه‌های دلخواه و روی انواع سطوح نصب کرد.

ساخت این نورافکن به‌طوری است که همانند واشر عمل می‌کند و تابش نور با کیفیتی را ارائه می‌کند. پروژکتور دستک دار 20 وات/3 درجه امکان پرتاب نور تا برد 11 متر را دارد. ازاین‌رو برای نورپردازی سطوح بزرگ مناسب است.

مزایای استفاده از نورافکن 3 درجه

پروژکتور لنز 3 درجه دستک دار دارای مزیت‌های بسیاری در نورپردازی فضاها با شرایط آب و هوایی مختلف است. این چراغ‌ها دارای مصرف انرژی کمی هستند و در مقابل، بازدهی بسیار خوبی دارند. از دیگر مزیت‌های استفاده از این چراغ‌ها که قابل چشم‌پوشی نیستند، دوام و طول عمر بالا و پرتاب نور مناسب است.

در تولید این تجهیزات نوری از مواد مضر استفاده نشده و به محیط زیست آسیبی وارد نمی‌کنند. در ساخت این چراغ‌ها از ال ای دی با کیفیت بالا استفاده شده و با گذشت زمان از میزان نوردهی و کیفیت آن کاسته نمی‌شود.

خرید تجهیزات نورپردازی با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه

قیمت پروژکتور روشنایی ازجمله مواردی است که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و هنگام خرید پروژکتور دستک دار برای نورپردازی به آن توجه می‌کنند. فروشگاه‌های مختلف، محصولات الکتریکی را با قیمت‌های مختلفی ارائه می‌کنند. باید دقت داشته باشید که کالای مورد نظر خود را از مراکز معتبر تهیه کنید.

فروشگاه نوین نوریران با سال‌ها تجربه موفق در زمینه مشاوره، اجرا، فروش و تولید تجهیزات نورپردازی فعالیت می‌کند و تمامی محصولات را در تنوع بی‌نظیر و قیمت رقابتی عرضه می‌نماید. برای خرید پروژکتور دستک دار 20 وات/3 درجه می‌توانید به وب‌سایت فروشگاه نوین نور مراجعه کنید یا با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.