نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 12 24 36

معرفی چراغ دفنی غلاف‌ دار و نکاتی برای خرید آن

فرایند نورپردازی به تجهیزات گوناگونی نیاز دارد تا بتوان در یک مکان، برای فیلم‌برداری، عکاسی و روشنایی و زیبایی بیشتر آن، فضایی مناسب ایجاد نمود. یکی از تجهیزات پرکاربرد در نورپردازی استفاده از چراغ دفنی غلاف‌ دار است.

این چراغ یکی از انواع چراغ‌های دفنی است که کارایی بسیاری دارد. چراغ دفنی نوعی چراغ جهت نورپردازی است که درون زمین نصب می‌گردد. تنها بخشی که از این چراغ در معرض دید قرار دارد، محل خروجی نور است و بیشترین کاربرد آن برای نورپردازی فضاهای خارجی است‌.

به طور معمول انواع چراغ‌های دفنی جهت نورپردازی از پایین به سمت بالا طراحی‌شده و به کار می‌روند. این مدل نورپردازی باعث می‌شود تا سوژه، بزرگ‌نمایی شده و جلوه‌ بیشتری پیدا کند. برای مثال در رستوان‌ها برای بلندتر دیده ‌شدن آنها و پل‌ها، آثار باستانی و همچنین تالارهای پذیرایی، از چراغ‌های دفنی استفاده می‌کنند. آمار خرید چراغ دفنی غلاف‌ دار به دلیل زیبایی خاصی که دارد، بیشتر از دیگر مدل‌ها است.

انواع دفنی غلاف‌ دار

همانطور که اشاره شد چراغ‌های دفنی در مدل غلاف ‌دار، از پرکاربردترین و پرفروش‌‌ترین انواع چراغ دفنی هستند. بیشترین کاربرد این چراغ برای فضاهایی همچون باغ، باغچه و زیر درختان است. چراغ زیردرختی 36 وات پایه ‌دار، چراغ زیر درختی 9 وات غلاف‌ دار و چراغ زیردرختی تزئینی 12 وات پایه‌ دار ازجمله مدل‌های چراغ دفنی هستند. این چراغ‌ها ضد آب بوده و لامپ‌های آنها قابلیت تغییر رنگ دارند. زاویه این چراغ نیز قابلیت تغییر و تنظیم دارد.

به طور معمول جنس بدنه این چراغ استیل ضد زنگ است که با روکشی مقاوم در برابر خوردگی و نفوذ آب پوشانده شده است. با نگاهی به لیست قیمت دفنی غلاف‌ دار متوجه خواهید شد که این محصول با قیمت‌های گوناگونی در برندهای مختلف طراحی و تولید می‌شوند. چراغ دفنی ارزان نیز در هر مدلی، چنانچه از برند معتبری باشد، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و نیاز شما در نورپردازی را رفع می‌کند.

نکاتی برای خرید دفنی غلاف‌ دار

چنانچه قصد خرید این محصول در مدل‌هایی همچون چراغ تزئینی باغ و باغچه 12*3w پایه‌ دار، چراغ تزئینی باغ و باغچه 3*3 غلاف‌ دار، چراغ تزئینی باغچه‌ای 12 وات پایه ‌دار و دیگر مدل‌ها را دارید، باید به نکاتی توجه نمایید. در زمان خرید این محصول باید به نیاز خود توجه کنید تا محصولی مناسب تهیه نمایید. مقاومت در برابر گرد و خاک، ضد آب و ضد زنگ بودن ازجمله مواردی هستند که در هنگام تهیه این محصول باید به آنها توجه کنید.

پیچ‌های این چراغ باید از استیل ضد زنگ باشند تا در برابر شرایط مختلف زنگ‌ نزده و خورده نشوند. واشرهای این چراغ نیز باید از جنس سیلیکون باشند. تناسب رنگ نور این چراغ نیز بسیار حائز اهمیت است.

قیمت چراغ دفنی باتوجه‌به برند، کیفیت و مشخصه‌هایی که دارد، کاملاً مناسب خرید است. شما می‌توانید دفنی غلاف‌ دار را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت از فروشگاه نوین نوریران خریداری کنید. نوین نور فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نمود و از سال 1395 به‌صورت تخصصی در حوزه طراحی مشاوره و تولید تجهیزات نورپردازی به کار خود ادامه داد.