نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 12 24 36

معرفی منبع تغذیه 12 ولت و ویژگی‌های آن

پیشرفت تکنولوژی موجب ارتقای سطح کیفیت زندگی و افزایش آسایش انسان‌ها شده است. درواقع تکنولوژی، ابزار و تجهیزات الکترونیکی بسیاری را ایجاد نموده و با این کار، کارهای انسان کم‌تر و ساده‌تر شده است. بحث تکنولوژی و تجهیزات الکترونیکی بسیار مفصل است؛ اما یک نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که برخی از این تجهیزات به منبع تغذیه نیاز دارند. درواقع دستگاه‌های الکترونیکی یا به‌وسیله منبع تغذیه داخلی و یا بدون منبع تغذیه داخلی کار می‌کنند. نوع اول به برق شهری یا برق سه‌ فاز و نوع دوم به منبع تغذیه نیاز دارد. همانطور که می‌دانید امروزه بیشتر ابزار و تجهیزات با استفاده از برق‌ کار می‌کنند و برای تأمین برق به انواع منبع تغذیه همچون منبع تغذیه 12 ولت نیاز است. به‌طورکلی نقش منبع تغذیه، تأمین ولتاژ مورد نیاز دستگاه‌ها است. خرید منبع تغذیه مناسب و باکیفیت، خاطر شما را از بابت تأمین ولتاژ دستگاه، آسوده می‌کند.

ویژگی‌های منبع تغذیه

زمانی که برای خرید منبع تغذیه اقدام می‌کنید، از مواردی تحت عنوان ویژگی‌های دستگاه اطلاع حاصل خواهید کرد. ازجمله ویژگی‌های دستگاه‌های منبع تغذیه می‌توان به ولتاژ و جریان تأمین‌کننده بار الکترونیکی، پایداری ولتاژ در بارهای گوناگون، جریان خروجی در بارهای متفاوت، قابلیت نگهداری شارژ و سوخت اشاره نمود. گاهی این دستگاه‌ها را بر اساس نوع خروجی، نحوه عملکرد و خروجی ثابت یا متغیر نیز دسته‌بندی می‌کنند.

یکی از انواع منابع تغذیه، منبع تغذیه 12V است که دارای مدل‌های گوناگونی از لحاظ آمپر می‌باشد. خرید منبع تغذیه 12 ولت 2 آمپر، خرید منبع تغذیه 12 ولت 5 آمپر، خرید منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر، خرید منبع تغذیه 12 ولت 10 آمپر و خرید منبع تغذیه 12 ولت 15 آمپر باید متناسب با کار و نیاز شما صورت گیرد. ازاین‌رو پیش از خرید باید موقعیت و شرایط کاری خود را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید به کدام یک از این دستگاه‌ها نیاز دارید. مهم‌ترین کارهایی که این دستگاه انجام می‌دهد تبدیل برق AC یا همان جریان متناوب به برق DC یا همان جریان مستقیم و تنظیم ولتاژ بالا تا حدود 5 ولت است.

خرید انواع منبع تغذیه از نوین نور

منبع تغذیه (power supply)‌ در دسته قطعات الکترونیکی پرکاربرد قرار دارد که معمولاً در بیشتر صنایع از آن استفاده می‌شود. قیمت منبع تغذیه 24 ولت یکی از مواردی است که در هنگام خرید بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. علاوه بر قیمت این محصول، کیفیت آن نیز بسیار حائز اهمیت است. درواقع همه افراد به دنبال خرید محصولی باکیفیت و قیمت مناسب می‌گردند. برای تهیه این محصول مجموعه تولیدی و فروشگاهی نوین نوریران ارائه‌دهنده طراحی، مشاوره و تجهیزات نورپردازی نما، نورپردازی استخر و محوطه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.