نمایش 12 24 36

لاینر روکار چیست؟ چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

ممکن است تا کنون نام چراغ لاینر و یا چراغ خطی را شنیده باشید. این چراغ یکی از مدرن‌ترین چراغ‌های تولیدشده برای نورپردازی است. در چند سال اخیر آمار خرید لاینر بسیار چشمگیر بوده است. استفاده از این مدل چراغ‌ها موجب می‌شود تا نورپردازی بهتری داشته باشید و از روشنایی مناسبی بهره ببرید. همچنین می‌توانید برای تزئین، ایجاد جلوه و افزایش زیبایی فضاهای داخلی نیز از این چراغ‌ها استفاده کنید. چراغ لاینر یا همان خطی در سه مدل لاینر توکار، لاینر روکار و لاینر آویزان طراحی و تولید می‌شود. هر یک از این مدل‌ها ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی دارند که می‌توانند در زیبایی بیشتر یک فضا به شما کمک کنند.

چراغ خطی روکار چیست؟

همان‌طور که بیان شد چراغ خطی روکار یکی از انواع لاینرها است که برای محیط‌هایی با ارتفاع سقف کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این چراغ برای فضاهایی که در آنها سقف کاذب به کار نرفته و هیچ‌گونه شیاری برای نصب چراغ ندارند، استفاده می‌شود. گاهی از تکراری بودن و یکنواختی محیط خسته می‌شوید و یا نورپردازی و روشنایی آن شما را آزار می‌دهد؛ چنانچه قصد تغییر و تحول در دکوراسیون، افزایش زیبایی و بهبود روشنایی را دارید، می‌توانید از لاینر روکار استفاده نمایید.

 خرید چراغ خطی این مدل، با طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی امکان‌پذیر است. تنوع در طرح و رنگ موجب شده تا بتوانید، این چراغ را متناسب با دکوراسیونی که دارید انتخاب نمایید. به طور معمول خرید لاینر روکار و استفاده از آن بیشتر برای محیط‌های مسکونی، تجاری و اداری مناسب است. باتوجه‌به هنر و سلیقه‌ای که دارید، استفاده از این چراغ‌ها می‌توانند جذابیت فضا را ارتقا بخشند.

مزیت‌های لاینر روکار

اولین و مهم‌ترین مزیتی که چراغ‌های خطی روکار دارند، قابلیت استفاده بر روی سقف‌ها و دیوارهایی است که فضایی برای نصب چراغ ندارند. زیبایی این چراغ‌ها یکی دیگر از مزایای آنها به شمار می‌آید که شما را شگفت‌زده خواهد کرد. این چراغ، نور را به‌صورت یکنواخت منتشر می‌کند و موجب آزرده شدن چشمان شما نمی‌شوند.

چراغ لاینر روکار گرمای چندانی تولید نمی‌کند و هنگام تعویض موجب سوزاندن دستان شما نمی‌شود. این چراغ‌ها بسیار کم‌مصرف هستند که موجب کاهش هزینه‌های انرژی می‌شوند اما کم‌مصرف بودن این چراغ‌ها، باعث کاهش کیفیت نورپردازی آنها نمی‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای خرید انواع چراغ لاینر همچون خرید چراغ خطی روکار و خرید چراغ خطی توکار به مجموعه نوین نوریران مراجعه کنید. نوین نور در زمینه طراحی مشاوره و تولید تجهیزات نورپردازی نما، نورپردازی استخر و محوطه به‌صورت تخصصی فعالیت می‌کند.