نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 12 24 36

وال واشر؛ ابزاری ضروری در نورپردازی استخری

نورپردازی فضاهای خارجی شرایطی را فراهم می‌کند تا در زمان تاریکی شب فضایی دلپذیر برای بازدیدکنندگان فراهم شود. با استفاده از نورپردازی اصولی و دقیق می‌توان توجه مخاطب را به نقاط برجسته جلب کرد و یا برخی از فضاها را بزرگتر یا کوچکتر جلوه داد. چراغ وال واشر به‌عنوان یکی از تجهیزات نورپردازی پرکاربرد شناخته می‌شود و برای نصب در سطوح مختلف مناسب است.

برای نورپردازی، ابتدا لازم است سوژه مورد نظر را انتخاب و به‌دقت بررسی کنید و لامپ با وات مناسب را انتخاب کنید. از وال واشر 12وات رزینی و وال واشر 24 وات رزینی و وال واشر 18 وات رزینی می‌توان به‌طور جداگانه یا در کنار یکدیگر برای ساطع کردن نور در زاویه دلخواه بر دیواره‌های اطراف آبنماها استفاده کرد.

انواع چراغ استخری بر اساس نوع کاربرد

چراغ‌های وال واشر استخری در انواع مختلفی مانند شیشه‌ای و رزینی و در رنگ‌های آفتابی، مهتابی و فول کالر تولید می‌شوند. این چراغ‌ها، محافظت شده با موارد رزینی ضد ضربه و نشکن هستند و نور را به‌خوبی و در برد مناسب عبور می‌دهند.

این چراغ‌ها از نظر نصب و کاربرد در دو حالت توکار و روکار عرضه می‌شوند. لامپ روکار همان‌طور که نامش پیداست برای نصب روی سطوح گسترده مانند سطح دیوارها استفاده می‌شود. نصب  چراغ توکار کمی پیچیده‌تر و تخصصی‌تر است و عموماً برای پروژه‌های در حال اجرا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دلایل اهمیت خرید وال واشر

این چراغ‌ها ضد آب هستند و برای استفاده در محیط‌های مرطوب مانند نورپردازی استخری و نورپردازی ابنما مناسب می‌باشند. از دیگر مزایای استفاده از این لامپ‌ها در مقایسه با سایر چراغ‌ها، بازدهی نوری و راندمان بالا است. به دلیل استفاده از وات مناسب در ساخت این چراغ‌ها، هیچ‌گونه خطر برق‌گرفتگی در آن‌ها برای نصب در عمق آب وجود ندارد.

به دلیل نوع ساختار و اندازه مناسب چراغ‌های wall washer، از آن‌ها می‌توان برای نصب در انواع دیواره‌ها و طراحی نورپردازی خطی استفاده کرد. لامپ‌ها با استفاده از یک لایه شیشه یا رزین مقاوم آب‌بندی می‌شوند و در مقابل رطوبت و گرد و غبار مقاوم هستند. این چراغ‌ها با مقاومت نفوذ‌پذیری بالا طراحی شده‌اند که احتمال نفوذ بخار آب در آن‌ها را به صفر می‌رساند.

نکات مهم برای خرید والواشر استخری

هنگام خرید تجهیزات نورپردازی لازم است به نکات مهمی توجه کنید. قیمت خرید وال واشر استخری ضدآب برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و به دنبال تهیه تجهیزات مورد نیاز خود با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. برای کسب نتیجه مطلوب توصیه می‌شود محصولات الکترونیکی که همراه با گارانتی ارائه می‌شوند را تهیه کنید. شما می‌توانید انواع تجهیزات نورپردازی چراغ استخری مانند وال واشر 6وات رزینی و وال واشر 3 وات رزینی و وال واشر 9 وات رزینی، وال واشر رزینی 36 وات، وال واشر 3 وات دورستونی رزینی  را با اطمینان کامل از فروشگاه نوین نوریران تهیه کنید.