نمایش 1–8 از 36 نتیجه

نمایش 12 24 36

نورپردازی استخر و آبنما با خرید انواع چراغ استخری

استفاده از نورپردازی استخر و آبنما می‌تواند به‌طور مستقیم تأثیری بر روی جذابیت ظاهری این فضاها داشته باشد. با استفاده از رنگ‌های مختلف نور در نورپردازی ابنما، می‌توان اثرات شگفت‌انگیزی را در محیط ایجاد کرد که به تجربه کاربران، جذابیت ویژه‌ای بخشیده و برایشان یک فضای رؤیایی و آرامش‌بخش فراهم می‌کند.

انواع نورپردازی چراغ استخری

استفاده از انواع نورپردازی استخری می‌تواند به زیبایی استخر کمک کند. در زیر، به برخی از مدل‌های مختلف آن اشاره می‌کنیم:

  1. چراغ استخری روکار: با خریدچراغ استخری روکار علاوه بر زیبایی می‌توان از مزیت مصرف کمتر انرژی آن نسبت به سایر روش‌های نورپردازی استخر و آبنما نیز بهره برد. قیمت چراغ استخری روکار بسیار مناسب بوده و به افزایش ایمنی و استفاده بهتر از استخر، به‌خصوص در شرایط نور کم کمک می‌کند.
  2. چراغ استخری پایه‌ دار: استفاده از این نوع روشنایی باعث بهبود امنیت و ایمنی در استخر می‌شود؛ زیرا نور مناسب برای شنا کردن در آب را فراهم کرده و به افراد کمک می‌کند تا به‌راحتی از آب خارج‌شده و به سمت کنار استخر هدایت شوند. قیمت چراغ استخری پایه دار هم نسبت به میزان مصرف انرژی آن در مقایسه با چراغ‌های معمولی، بسیار مناسب است.
  3. چراغ استخری غلاف دار: این چراغ، یک نوع روشنایی مخصوص زیر آب است. استخری غلاف دار با داشتن غلاف محافظ، از نفوذ آب و رطوبت به داخل چراغ، محافظت کرده و عمر مفید آن را بهبود می‌بخشد. با خرید چراغ استخری غلاف دار به‌راحتی می‌توانید تمام زیبایی نور در زیر استخر را حفظ کنید. این نوع چراغ‌ها برخلاف انواع ساده آن، از طریق یک غلاف شفاف و شکیل محافظت‌شده و در مقابل شرایط سخت و تنش‌های زیادی که در محیط استخر وجود دارد، مقاوم و پایدار هستند.
  4. چراغ استخری سرنازلی: این نوع از لامپ‌ها از سرنازلی‌های استخر برای روشن شدن استفاده می‌کنند. با خرید چراغ سرنازلی و نوع فواره‌ای آن، می‌توانید نور و رنگ‌های متفاوتی را در آب استخر ایجاد کنید. زیرا این نوع چراغ چندین لامپ داشته و قابلیت تنظیم رنگ برای نورپردازی استخر و آبنما را دارند. قیمت خرید چراغ فواره ای هم متناسب با کیفیت و اصالت کالا، متفاوت است.
  5. چراغ استخری خارجی: از این نوع لامپ، در استخرهای بیرونی و در فضای باز استفاده می‌شود. معمولاً از جنس پلاستیکی و ضد آب بوده و در مقابل تأثیرات آب و هوایی مقاوم هستند. با خرید چراغ استخری خارجی و یا خرید لایت استون پاور می‌توان در نورپردازی و تزیین استخر به‌عنوان یک عنصر دکوراتیو استفاده کرد.

خرید چراغ تزئینی از فروشگاه معتبر

اگر قصد خرید چراغ تزئینی، خرید چراغ سنگ فرش و یا تجهیزات نورپردازی استخر و آبنما دارید، می‌توانید به فروشگاه معتبر و تخصصی نوین نور مراجعه کنید. این فروشگاه به‌صورت تخصصی در زمینه مشاوره و تولید انواع تجهیزات نورپردازی استخر و آبنما و طراحی نورپردازی داخلی ساختمان، به‌صورت حرفه‌ای در حال فعالیت است.

قیمت خرید وال واشر استخری ضدآب در این فروشگاه بسیار مناسب بوده و کلیه محصولات با گارانتی نوین نوریران ارائه خواهند شد.