نمایش 12 24 36

با لاینر اویز روشنایی بهتری را تجربه کنید

زیبایی همیشه و در هر دوره و هر زمانی، یکی از مواردی است که همه افراد به آن اهمیت می‌دهند. مخصوصاً  هنگامی که  حرف از دکوراسیون در میان باشد. نورپردازی یکی از مهم‌ترین موارد در افزایش زیبایی و جلوه‌گری دکوراسیون است. ازاین‌رو چراغ‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند تا با استفاده از آنها هم روشنایی محیط تأمین شود، هم زیبایی و جلوه آن افزایش پیدا کند. لاینر اویز یکی از انواع چراغ‌های لاینر (چراغ خطی) است که امروزه بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. چنانچه به دنبال طراحی روشن هستید و دوست دارید محیط شما خاص باشد، خرید لاینر در این مدل، بهترین گزینه است.

بررسی چراغ خطی اویز

این مدل چراغ‌ها در کنار ایجاد روشنایی مناسب، موجب ایجاد جلوه و ظاهر زیباتری نیز می‌شوند. خرید چراغ خطی اویز و استفاده از آن مخصوصاً برای محیط‌های شلوغ همچون مکان‌های کاری، موجب بهره‌وری بیشتر، مصرف انرژی کمتر و درنهایت کاهش هزینه‌های انرژی می‌شود.

در میان انواع مدل‌های چراغ‌های لاینر، چراغ خطی اویز، محبوب‌ترین است. در واقع آمار خرید این مدل چراغ لاینر، از آمار خرید چراغ خطی توکار و خرید چراغ خطی روکار بیشتر است. ازجمله دلایل محبوبیت این چراغ‌ها، عدم محدودیت آنها به موارد مختلفی همچون ارتفاع سقف، شکل و ابعاد دیوار و سقف‌ها است.

ویژگی‌های لاینر اویز

نورپردازی با چراغ‌های لاینر از لحاظ زیبایی‌شناختی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است؛ زیرا عملکرد بسیار خوبی و انعطاف‌پذیری و جذابیت بالایی دارند. همان‌طور که بیان شد، برای استفاده از چراغ خطی آویز همچون چراغ خطی توکار و روکار، محدودیت خاصی وجود ندارد. درواقع بدون در نظر گرفتن ارتفاع و مدل سقف و دیوار، می‌توان این چراغ‌ها را به‌راحتی در ابعاد و ارتفاع گوناگون با استفاده از سیم‌های اتصال، نصب نمود. برای نصب چراغ لاینر اویز نیازی به شکاف و برش نیست و با چراغ‌های روکار تفاوت بسیاری دارد.

این مدل چراغ با بهره‌ بردن از چراغ‌های آویز خطی، خطوط نوری متفاوت و بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند و فضای شما را مدرنیزه‌تر می‌کند. شما باتوجه‌به سلیقه‌ای که دارید و هزینه‌ای که برای خرید لاینر اویز می‌پردازید، می‌توانید از چراغ آویز خطی ال ‌ای ‌دی و یا چراغ خطی آویز با لامپ‌های فلورسنتی استفاده نمایید.

قیمت و خرید چراغ لاینر اویز

این چراغ زیبا و کاربردی در ابعاد و اشکال مختلف و کیفیت‌های گوناگون طراحی و تولید می‌شود. همچنین کمپانی‌های بسیاری برای تولید این محصول تلاش می‌کنند. ازاین‌رو طبیعی است که در هنگام خرید چراغ خطی در مدل آویز با قیمت‌های مختلفی مواجه شوید. برای تهیه این مدل چراغ خطی و سایر مدل‌های لاینر، می‌توانید به مجموعه تولیدی و فروشگاهی نوین نوریران مراجعه کنید. نوین نور برای نورپردازی بهتر و زیباتر در کنار شما است.