نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 12 24 36

چراغ لاینر توکار و انواع آن

یکی از انواع چراغ‌های خطی، چراغ لاینر توکار است که درون سقف و یا دیوار نصب می‌شود. به طور معمول شکل این چراغ‌ها به‌صورت مستطیل طراحی می‌گردد. کیفیت بالای این چراغ‌ها موجب شده تا بتوانند محیط‌های مختلف را به‌خوبی نورپردازی کنند. خرید لاینر توکار، بیشتر برای ساختمان‌های نوساز و یا در حال بازسازی مناسب است.

درواقع در این مدل ساختمان‌ها و سازه‌ها، محل قرارگیری، ابعاد و نوع این چراغ‌ها مشخص می‌شود. این‌گونه مشکلی در نصب و جای‌گذاری این محصول به وجود نمی‌آید. چراغ خطی توکار انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها کاربردها و مزایای خاصی را شامل می‌شوند.

انواع لاینر توکار

چراغ لاینر از لحاظ مختلف دارای انواع گوناگونی است. به‌طور مثال این چراغ ازنظر ویژگی‌های ظاهری همچون ابعاد، توان و شکل، دارای دسته‌بندی‌های مختلفی است. جامع‌ترین نوع دسته‌بندی این مدل چراغ به شرح زیر است:

1.  چراغ لاینی توکار لبه‌ دار

در روند ساخت این محصول، پروفیل اکسترود شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از پروفیل اکسترود شده موجب افزایش کیفیت و مقاومت این چراغ شده است. برای این مدل چراغ خطی توکار، لبه‌هایی طراحی می‌شود و زمانی که می‌خواهید این محصول را به دیوار و یا سقف نصب کنید، لبه‌های آن را باید داخل دیوار و سقف قرار دهید.

تنوع عرض این مدل چراغ خطی باعث شده تا بتوانید از آن برای دیوار و سقف کاذب نیز به‌آسانی استفاده نمایید. به‌طورکلی نصب این چراغ بسیار ساده است و موجب سردرگمی شما نمی‌شود. فرایند پخش نور این محصول در محیط بسیار عالی و یکنواخت است. برخی افراد این چراغ را به‌عنوان چراغ خطی توکار فریم‌ دار می‌شناسند. لاینر توکار لبه‌ دار با طیف متفاوت رنگی که دارد، نورپردازی جذاب‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

2.  چراغ لاینی توکار بدون لبه

میزان خرید این مدل از چراغ خطی توکار، بیشتر از مدل لبه‌ دار است؛ زیرا این چراغ‌ها پس از نصب در معرض دید قرار ندارند که این موضوع موجب افزایش ظرافت و زیبایی محیط می‌شود. این محصول با نام  چراغ خطی توکار بدون فریم نیز شناخته می‌شود. به طور کل باید بیان نمود که خرید چراغ خطی توکار لبی‌ دار و بدون لبی، به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتری که در مقایسه با سایر چراغ‌ها دارند و می‌توانند جلوه‌های بصری بهتری ایجاد کنند، بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

خرید لاینر توکار و استفاده از آن موجب می‌شود تا بتوانید برای فرایند نورپردازی محیط، همگام با المان‌های معماری حرکت کنید. این چراغ به سقف گچی و کنافی،  جلوه خاصی می‌بخشد، بسیار رنگ‌پذیر بوده و منابع نور آن قابلیت تعویض دارد. چنانچه قصد خرید چراغ خطی همچون لاینر توکار را دارید، می‌توانید به مجموعه نوین نور مراجعه کنید. مجموعه نوین نوریران محصولاتی باکیفیت و اصل را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می‌کند.