نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 12 24 36

چراغ سونا و جکوزی ؛ برای زیبایی هرچه بیشتر استخر

جذاب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین بخش استخر، سونا و جکوزی آن است که افراد می‌توانند بدن خود را در این محل ریکاوری کنند. این فضاها به چراغ‌هایی مناسب برای روشن‌ کردن و همچنین زیبایی بیشتر نیاز دارند. محل‌های رطوبتی مانند استخر، سونا و جکوزی که مدام با آب و بخار در ارتباط هستند، به چراغ‌های خاص نیاز دارند که دچار مشکل نشوند. ازاین‌رو چراغ سونا و جکوزی مخصوص طراحی و تولید شده است. چراغ‌های مورد استفاده برای این فضاها در انواع و مدل‌های مختلفی همچون توکار، روکار، پانل‌های نورانی و وال واشر طراحی و تولید می‌شوند.

ویژگی مثبت این چراغ‌ها این است که در طرح، ابعاد و رنگ، تنوع بسیار خوبی دارند و محدود به یک طرح و رنگ نیستند. قیمت خرید انواع چراغ دیواری سونا و جکوزی و سایر مدل‌های چراغ‌های مورد استفاده در سونا جکوزی و سونا بخار، متناسب با مدل، ابعاد و برند تولیدکننده آن‌ها متفاوت است.

انواع چراغ سونا و جکوزی

این مدل چراغ‌ها، بخش اصلی تجهیزات روشنایی فضاهای مرطوب به‌شمار می‌آیند و استفاده از آن‌ها بسیار ضروری است. همچنین جنبه زیبایی و تزئینی هم دارند که موجب چشم‌نوازی و زیباتر شدن محیط سونا و جکوزی می‌شود. اغلب افراد به دنبال زیبایی‌ها هستند و هر محیطی که زیباتر باشد، اشخاص بیشتری را به خود جذب می‌کند. خرید چراغ سونا بخار و سونا خشک، همچنین جکوزی، در دو مدل توکار (کاسه‌ای) و روکار (بدون کاسه) امکان‌پذیر است. در این محیط‌ها چراغ‌های توکار و روکار کاربرد دارند. برندهای گوناگونی در حوزه تولید چراغ برای طراحی و تولید چراغ سونا و جکوزی تلاش می‌کنند.

 ازجمله چراغ‌های پرکاربرد در سونا و جکوزی می‌توان به روکار سونا 7 وات، جکوزی 6 وات استخری غلاف دار و جکوزی 3 وات استخری غلاف دار اشاره نمود. درگذشته از چراغ‌های رشته‌ای و امروزه از چراغ‌های LED استفاده می‌کنند. لامپ‌های LED از تکنولوژی جدید برخوردار هستند و نور و بازدهی بسیار خوبی دارند. به‌گونه‌ای که فضای پر از بخار را روشن می‌کند تا افراد بتوانند اطراف خود را ببینند.

قیمت و خرید چراغ سونا و جکوزی

همان‌طور که اشاره شد این چراغ‌ها توسط کمپانی‌های مختلفی در طرح و ابعاد گوناگونی طراحی، تولید و سپس به بازار عرضه می‌گردند. ازاین‌رو قیمت این چراغ‌ها باتوجه‌به تمام این موارد متفاوت است و این موضوع کاملاً بدیهی است. نوع چراغ، برند، کشور سازنده محصول، سایز، طول عمر و نوسانات ارز بر قیمت این چراغ‌ها تأثیر می‌گذارند.

برای خرید انواع تجهیزات نورپردازی در مکان‌های مختلف همچون استخر، سونا، جکوزی و باغ می‌توانید به مجموعه نوین نوریران اعتماد کنید. تهیه چراغ سونا و جکوزی و سایر تجهیزات نورپردازی از مجموعه نوین نور، به‌صورت اصل و باکیفیت امکان‌پذیر است. قیمت محصولات این مجموعه کاملاً مناسب است و می‌توانید با خیالی آسوده تجهیزات موردنیاز خود را سفارش دهید.