نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 12 24 36

نورپردازی آسان در محیط‌های مرطوب با چراغ استخری روکار

امروزه نورپردازی به یکی از بخش‌های مهم و جدانشدنی معماری و طراحی داخلی تبدیل شده است. نورپردازی اصولی، یک محیط ساده و معمولی را به فضایی دکوراتیو و چشم‌نواز تبدیل می‌کند. استفاده از چراغ در محیط استخر و ترکیب شفافیت آب و نور، زیبایی خیره‌کننده‌ای را به وجود می‌آورد. چراغ استخری روکار همان‌طور که از نامش پیداست برای استفاده در استخر، سونا و مکان‌های آبی طراحی شده و روی سطح مکان‌های مرطوب نصب می‌شود.

 انواع تجهیزات نورپردازی استخری در مدل‌های متنوعی ازجمله چراغ استخری روکار 2w*6 مولتی و چراغ استخری 6 وات at روکار تولید می‌شوند. برخی افراد برای نورپردازی استخر هزینه کمی را در نظر می‌گیرند و قیمت چراغ استخری روکار برای آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید و برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها فاصله قرارگیری لامپ‌ها را با دقت اندازه‌گیری کنید.

چراغ‌های روکار چه ویژگی‌هایی دارد؟

در گذشته برای نورپردازی استخری از چراغ‌های توکار استفاده می‌شد و برای نصب آنها باید حفره‌ای در دیواره یا بدنه استخر ایجاد می‌کردند. این امکان برای همه افراد فراهم نبود و اجرای آن هزینه بسیار زیادی در برداشت.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، چراغ استخری روکار تولید و عرضه شد. برای نصب این نورها نیازی به ایجاد حفره داخل دیواره سطح نیست و به‌راحتی می‌توان این چراغ‌ها را داخل یا اطراف استخر نصب کرد.

برخی از انواع چراغ‌ها نیاز به پیچ شدن روی سطح نداشته و بدون مشکل آب‌بندی، روی بدنه استخر نصب می‌شوند. بدنه این لامپ‌ها از استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر آب و مواد شیمیایی ساخته شده و به مدت طولانی در سطح آب روشن می‌مانند. امکان تنظیم زاویه تابش نور در این لامپ‌ها وجود دارد و می‌توان با حرکت دادن بدنه لامپ، نور را روی بخش‌های مورد نظر، منعکس کرد.

نکات مهم برای خرید چراغ استخری روکار

برای خرید تجهیزات مربوط به نورپردازی ابنما لازم است به کیفیت ساخت و ضد آب بودن آنها توجه کنید. ازآنجایی‌که این چراغ‌ها همواره در معرض آب و رطوبت قرار دارند باید از مواد مقاوم در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی ساخته شده باشند. برای کسب نتیجه مطلوب توصیه می‌کنیم برای خرید محصولات نورپردازی چراغ استخری باکیفیت و مطمئن به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.

نوین نور یک مرکز معتبر و شناخته‌شده است که فعالیت خود را در سال 1392 آغاز کرد. این مرکز از سال 1395 به‌صورت تخصصی به فعالیت خود در زمینه طراحی، مشاوره و تولید تجهیزات نورپردازی نما، نورپردازی استخر ادامه داد و وب‌سایت فروشگاهی خود را راه‌اندازی کرد. شما می‌توانید انواع چراغ استخری 9 وات روکار و چراغ استخری 12 وات روکار را با اطمینان کامل از این فروشگاه تهیه نماید.