نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 12 24 36

معرفی چراغ لاینر + ویژگی‌ها و کاربردهای آن

نورپردازی از مهم‌ترین کارهایی است که همه افراد به آن توجه ویژه‌ای دارند؛ زیرا هم موجب سهولت دیدن شده و هم باعث زیباتر شدن فضا می‌شود. باتوجه‌به این موضوع، امروزه چراغ‌های بسیاری برای نورپردازی طراحی و تولید می‌شوند که هر یک از آن‌ها مزایا و کاربردهای خاص خود را دارند. چراغ لاینر یکی از انواع چراغ‌ها برای نورپردازی است که به شکل کانال و یا لوله بلند تولید می‌شود‌.

این چراغ حجم بالایی از نور را ارائه می‌دهند و برای فضاهایی که به نور زیادی احتیاج دارند، بسیار مناسب است. طراحی این چراغ به‌گونه‌ای است که می‌توان آن‌ را از سقف آویزان کرده و یا در حالت معلق مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می‌توان این مدل چراغ را بر روی سطح‌های گونان همچون دیوار نصب نمود.

در چند سال اخیر خرید لاینر خطی با استقبال بی‌نظیری مواجه شده‌ است و در طراحی‌ داخلی بسیاری از ساختمان‌ها به کار برده می‌شود. این چراغ‌ها به حالت خطی طراحی شده‌اند. استفاده از این مدل چراغ، بیشتر برای فضاهای بزرگ مناسب است که نورپردازی در آن‌ها مقداری دشوارتر است. انواع چراغ خطی شامل توکار، روکار و آویز می‌شود.

کاربردهای چراغ خطی

همان‌طور که اشاره شد به‌کار بردن چراغ لاینر در فضاهای بزرگ، موجب نورپردازی بسیار خوبی می‌شود‌. خرید چراغ خطی روکار، خرید چراغ خطی اویز و خرید چراغ خطی توکار می‌توانند موجب برجسته نشان‌ دادن عناصر مختلف داخلی و زیبایی بخشیدن به آن‌ها شوند. از این چراغ‌های خطی می‌توان برای دکوراسیون‌ و روشنایی بخشیدن به فضاهای داخلی همچون قفسه‌های کتاب نیز استفاده کنید.

نورپردازی با این چراغ موجب ایجاد جلوه ویژه‌ای شده و جذابیت هر فضایی را دوچندان می‌کند. همچنین با این چراغ‌ها می‌توانید سبک‌های گوناگون نورپردازی خطی را ایجاد کرده و از آن لذت ببرید. به طور معمول از این چراغ برای منازل مسکونی، ادارات و سازمان‌ها، ایستگاه‌های خدماتی و آسانسورها استفاده می‌کنند.

ویژگی‌ها و مزیت‌های چراغ لاینر

چراغ‌های خطی مزایا و ویژگی‌های مثبت بسیاری دارند و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. اولین و بهترین ویژگی که می‌توان برای این چراغ‌ها بیان نمود، ضخامت کم آن‌ها است. این ویژگی موجب می‌شود تا نصب آن به‌آسانی صورت گیرد و همچنین وزن کمتری داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی‌‌های خوب این محصول این است که به دلیل طراحی خاصی که دارد در برابر نفوذ گرد و غبار مقاوم است. به دلیل برخورداری از این ویژگی‌، چراغ‌های خطی از طول عمر بالاتری برخوردار هستند.

شما می‌توانید این چراغ‌های لاینر را به روش‌های گوناگونی همچون مورب و ترکیبی نصب کنید و فضای جذاب‌تری را ایجاد کنید که دقیقاً مطابق میل خودتان است. برای خرید چراغ نور خطی در مدل‌های مختلف می‌توانید به مجموعه معتبر نوین نوریران اعتماد کنید. تمامی اجناس نوین نور کاملاً باکیفیت و اصل هستند که نگرانی‌های شما را بابت کیفیت و قیمت رفع می‌کند.