نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 12 24 36

نورپردازی جذاب با استفاده از چراغ استخری پایه دار

نورپردازی استخری، زیبایی و جلوه فضا را دوچندان می‌کند و همچنین شنا کردن در تاریکی شب را لذت‌بخش و ایمن می‌کند. اصول نورپردازی در استخرهای روباز و سربسته متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند ابعاد، اندازه، عمق و رنگ بدنه استخر بستگی دارد. چراغ استخری پایه دار برای استفاده در نورپردازی ابنما و استخر استفاده می‌شود. این چراغ‌ها توسط یک پایه فلزی و مقاوم در سطوح مختلف نصب می‌شوند و تابش نور با برد بالایی دارند.

چراغ‌های استخری در اندازه‌ها و ولتاژها مختلفی مانند  چراغ استخری 6وات پایه دار، چراغ استخری 3وات پایه دار و چراغ استخری 18 وات پایه دار تولید می‌شوند. هر ولتاژ، قدرت نور متفاوتی را ارائه می‌کند و برای کاربرد مشخصی استفاده می‌شود. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید چراغ، ولتاژ مناسب برای فضا را تعیین و اندازه‌گیری کنید.

چراغ‌های استخری چه ویژگی‌هایی دارد؟

لامپ‌هایی که برای نورپردازی فضاهای مرطوب و استخری استفاده می‌شوند ضد آب هستند و از جنس بدنه مقاوم ساخته می‌شوند. بدنه آلومینیومی مقاوم این محصولات این امکان را فراهم می‌کند تا چراغ‌های نصب‌شده در عمق آب، کارایی خود را از دست ندهند. این چراغ‌ها زاویه تابش متفاوت دارند. در واقع به‌سادگی می‌توانید زاویه مورد نظر خود را برای نقاط مختلف تغییر دهید.

 از ویژگی‌های دیگر چراغ استخری استفاده از لامپ‌های ال ای دی در آنها است که با گذشت زمان از کیفیت نور لامپ کم نمی‌شود. مصرف برق در لامپ‌های ال ای دی بسیار کم است و این چراغ‌ها طول عمر بالایی دارند. لامپ‌های استخری در طیف‌های رنگی گوناگون تولید می‌شوند و این امکان را فراهم می‌کنند تا با ترکیب چند رنگ مختلف، نورپردازی جذابی ایجاد کنید.

چراغ‌های پایه دار به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که محیط امنی را برای بازدیدکنندگان و شناگران فراهم می‌کنند. نور این لامپ‌ها آسیبی به چشم وارد نمی‌کند و نصب آن در آب، هیچ‌گونه خطر برق‌گرفتگی را در بر نخواهد داشت.

فروشگاه معتبر برای خرید چراغ استخری پایه دار

هنگام خرید انواع چراغ استخری به ویژگی‌های مهمی مانند درجه حفاظت (IP)، ولتاژ و توان چراغ و برند سازنده توجه کنید. تجهیزات نورپردازی چراغ استخری بی‌کیفیت و تقلبی مصرف انرژی را افزایش می‌دهند و طول عمر کوتاهی نیز دارند. با تهیه لامپ‌های استاندارد از یک مرکز معتبر و شناخته‌شده، تنها یکبار هزینه می‌کنید و در قبال آن خدمات پس از فروش معتبر نیز دریافت می‌نمایید.

 برای خرید چراغ استخری 12وات پایه دار، چراغ استخری 9وات پایه دار و سایر تجهیزات نورپردازی مورد نیاز خود می‌توانید به فروشگاه معتبر و باسابقه نوین نور مراجعه کنید. لازم به ذکر است که با خرید کالاهای تولید شده با نام تجاری نوین نوریران گارانتی 12 ماهه شرکتی معتبر دریافت می‌کنید.