استخر و آبنما, نما ساختمان, والواشر استخری, والواشر نما

بررسی انواع وال واشر نورپردازی مولتی کالر (چند رنگ)

Buy wall washer

بررسی انواع وال واشر نورپردازی

وال واشرها از بهترین چراغ‌های نورپردازی محسوب می‌شوند که تنوع بسیار زیادی دارند. ساختار وال واشر متشکل از چند منبع نوری است که نور را به شکلی یکنواخت و با توان بالایی از خود ساطع می‌کنند. نورپردازی‌هایی که با وال واشر انجام می‌شوند، علاوه بر ظاهر زیبا، کیفیت بسیار بالایی دارند. همچنین ساختار خاص وال واشر باعث می‌شود که نور با کیفیت بالایی به محیط اطراف بتابد. تمام این ویژگی‌های مثبت در کنار یکدیگر باعث شده‌اند تا عده زیادی تمایل به خرید وال واشر داشته باشند.

وال واشرها تنوع بسیار بالایی دارند و از جهات مختلف، با یکدیگر متفاوت هستند. بدین ترتیب توصیه می‌شود که پیش از خرید وال واشر نما، با انواع آن آشنا شوید تا انتخاب مناسب‌تری برای نورپردازی محیط موردنظر خود داشته باشید.

Buy wall washer

انواع وال واشر نورپردازی از نظر رنگ

رنگ‌های بسیار متنوعی برای وال واشر نمای ساختمان وجود دارد. وال واشرها بر اساس رنگ نوری که تولید می‌کنند به سه دسته تقسیم می‌شوند؛ وال واشر تک ‌رنگ، وال واشرهای مولتی کالر یا چندرنگ و در نهایت نیز وال واشرهای فول کالر که تمام رنگ‌ها را نمایش می‌دهند. هر یک از این وال واشرها کاربردهای مشخصی دارند که بهتر است در هنگام خرید وال واشر، به تناسب آن با محیط موردنظر خود دقت نمایید.

به طور مثال وال واشرهای تک ‌رنگ گزینه مناسبی برای نورپردازی استخری هستند. در مقابل، وال واشرهای چند رنگ یا فول کالر می‌توانند جلوه منحصربه‌فردی برای نورپردازی آبنما ایجاد کنند.

انواع وال واشر بر اساس محل نصب

به‌طورکلی انواع چراغ نمای ساختمان از نظر طریقه نصب، به دو دسته روکار و توکار تقسیم می‌شوند؛ وال واشرها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. وال واشرهای روکار همانطور که از نامشان پیداست روی دیوار یا هر سطح دیگری نصب می‌شوند. بدین ترتیب در هنگام خرید وال واشر باید دقت داشته باشید که ظاهر زیبا و مقاوم برای وال واشر روکار بسیار مهم است.

از طرف دیگر، وال واشرهای تو کار روی سطح قرار نمی‌گیرند؛ بلکه باید بخشی از دیوار را خالی کرد و آن را درون دیوار یا هر سطح دیگری قرار دارد. معمولاً نوری که از وال واشرهای توکار ساطع می‌شود، ملایم‌تر است و با شدت کمتری تابیده می‌شود.

نکات مهم برای خرید وال واشر از نوین نور

چنانچه قصد خرید وال واشر استخری (ضد آب) و یا هر نوع وال واشر دیگری را دارید، باید بدانید که قیمت وال واشر تا حدود زیادی به نوع آن وابسته است. به طور مثال قیمت وال واشر استخری ضدآب به دلیل استفاده از متریال خاصی که باعث ضدآب بودن آن شده است، گران‌تر می‌باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت چراغ نما و همچنین قیمت تجهیزات نورپردازی چراغ استخری به فروشگاه نوین نوریران مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *