نما ساختمان, دکوراتیو, دکوراتیو نما, نورپردازی داخلی

چراغ دکوراتیو چیست؟انواع چراغ دکوراتیو نما ساختمان

Buy decorative lights

چراغ دکوراتیو چیست؟

به‌طورکلی تجهیزات نورپردازی به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ تجهیزاتی که ظاهری کاملاً ساده دارند و تنها برای نورپردازی استفاده می‌شوند و دسته دوم تجهیزاتی هستند که ظاهر زیبایی دارند تا علاوه بر نورپردازی، باعث زیبایی محیط شوند. یکی از بهترین و زیباترین تجهیزات نورپردازی، چراغ دکوراتیو است. چراغ دکوراتیو در واقع همان چراغ‌های تزئینی است که در مدل‌های بسیار متنوع و با ویژگی‌های منحصربه‌فردی تولید می‌شوند. برای خرید چراغ دکوراتیو باید با انواع چراغ نمای ساختمان آشنا شوید تا بتوانید زیباترین آنها را متناسب با محیط موردنظر خود انتخاب کنید.

Buy decorative lights

ظاهر چراغ دکوراتیو نما چگونه است؟

یکی از سؤال‌هایی که پیش از خرید چراغ دکوراتیو به وجود می‌آید این است که این چراغ‌ها از نظر ظاهری به چه شکل هستند؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که چراغ‌های دکوراتیو ظاهر مشخصی ندارند. در برخی مواقع ممکن است بسیار ساده باشند و در برخی مواقع نیز ممکن است تزئیناتی به همراه داشته باشند. به طور مثال چراغ دکوراتیو چهارطرفه مربع 4 وات، دکوراتیو دوطرفه 4 وات، چراغ دوطرفه 2 وات، چراغ دکوراتیو یک طرفه 2 وات و چراغ دکوراتیو یک طرفه 1وات از جمله چراغ‌هایی هستند که ظاهر کاملاً ساده‌ای دارند اما نوع خاص پخش نور توسط این چراغ‌ها باعث شده تا به‌عنوان چراغ دکوراتیو شناخته شوند.

جالب است بدانید که چراغ‌های خطی یا همان لاینرهای آویزان را نیز می‌توان به‌عنوان چراغ دکوراتیو مورداستفاده قرار داد. ظاهر منحصربه‌فرد این چراغ‌ها، جلوه بی‌نظیری در محیط‌های داخلی به وجود می‌آورد. به همین ترتیب بسیاری از چراغ‌های دیگر وجود دارند که در هنگام خرید چراغ دکوراتیو با آن روبرو خواهید شد.

نکات مهم در هنگام خرید اینترنتی چراغ دکوراتیو

برای خرید چراغ دکوراتیو و به‌طورکلی خرید انواع چراغ نما و ساختمان باید دقت داشته باشید که منبع نور چراغ موردنظر شما، مناسب محیط باشد. به طور مثال هر یک از چراغ‌های ال ‌ای ‌دی (LED)، اس ام دی (SMD) و سی او بی (COB) ویژگی‌های متفاوتی از لحاظ توان پخش نور، زاویه پخش نور و همچنین کیفیت نور دارند.

قیمت چراغ دیواری دکوراتیو در نوین نوریران

قیمت چراغ نما با توجه به عوامل متعددی از جمله نوع منبع نوری، توان مصرفی، درجه حفاظتی و همچنین جنس بدنه آن تعیین می‌شود. به‌طورکلی برای خرید تجهیزات نورپردازی داخلی مهم است که کیفیت نور ساطع شده از چراغ دکوراتیو بالا باشد اما باعث اذیت ‌شدن چشم نشود.

اگر به دنبال محصولاتی باکیفیت برای نورپردازی نمای ساختمان هستید، می‌توانید با خاطری آسوده از فروشگاه نوین نور خرید کنید و از مزایایی همچون گارانتی و ارسال سریع محصولات به همراه پشتیبانی 24ساعته بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *