رشد گیاه

نحوه استفاده از لامپ رشد گیاه و جایگزین نورمصنوعی گیاه

Plant growth lamp price

نحوه استفاده از لامپ رشد گیاه

پیشرفت تکنولوژی تأثیرات زیادی بر تجهیزات نورپردازی گذاشته و باعث شده تا محصولات جدید و بسیار کاربردی وارد بازار شوند. یکی از تجهیزات محبوب نورپردازی که امروزه موردتوجه بسیار قرار گرفته است، لامپ رشد گیاه است. این لامپ‌ها نوری از خود ساطع می‌کنند که دقیقاً مطابق نیاز گیاه است و می‌تواند به آن کمک کند تا بدون نیاز به نور خورشید، فتوسنتز کند. مناسب‌بودن قیمت لامپ رشد گیاه باعث شده تا تهیه این محصول بسیار راحت باشد.

Plant growth lamp price

آیا نور مصنوعی می‌تواند جایگزین نور خورشید برای گیاهان باشد؟

در شش ماه دوم سال، میزان دریافت نور خورشید توسط گیاهان، کاهش چشمگیری پیدا می‌کند. حتی ممکن است برخی از گیاهان در این زمان نتوانند به حیات خود ادامه دهند. در چنین شرایطی می‌توان به‌راحتی و با استفاده صحیح از چراغ رشد گیاه، به رشد گیاهان کمک کرد. جالب است بدانید بسیاری از گلخانه‌هایی که محصولاتی را خارج از فصل آن پرورش می‌دهند، از چراغ‌های رشد گیاه استفاده می‌کنند.

بدین ترتیب باید اعلام کرد که شما می‌توانید حتی با خرید لامپ رشد گیاه ارزان، گیاهانی را بدون نیاز به نور خورشید پرورش دهید. البته باید دقت داشته باشید که نباید قیمت لامپ رشد گیاه معیار اصلی خرید شما باشد؛ زیرا هر لامپ با توجه به کاربرد و توان، برای محصولات خاصی مناسب است. بدین ترتیب واضح است که در هنگام خرید، با بازه وسیعی از قیمت‌ها مواجه خواهید شد.

چگونه لامپ رشد گیاه را نصب و استفاده کنیم؟

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که چراغ‌های معمولی هم می‌توانند نیاز گیاهان را برطرف کنند. این تصور کاملاً اشتباه است؛ زیرا چراغ‌های معمولی تنها برای روشن‌کردن محیط طراحی شده‌اند و نمی‌توانند انرژی موردنیاز گیاه را به او برسانند. در گام اول، باید چراغ مناسبی تهیه نمایید. شما می‌توانید با توجه به گیاهانی که پرورش می‌دهید و محیطی که برای آنها در نظر دارید، اقدام به خرید چراغ هالوژن 3 وات یا خرید پروژکتور 15 وات نمایید.

پس از آن نیز باید این لامپ‌ها را طوری نصب کنید که نور آن به صورت مستقیم به گیاه برسد. همچنین باید در نزدیک‌ترین نقطه ممکن قرار بگیرند، به‌طوری‌که گیاه با آن تماس پیدا نکند. در برخی مواقع که تعداد گیاهان زیاد است، ممکن است نیاز باشد که چندین لامپ تهیه کنید.

بررسی قیمت لامپ رشد گیاه در مجموعه نوین نوریران

قیمت لامپ رشد گیاه با توجه به مدل آن تعیین می‌شود. به طور مثال قیمت هالوژن 3 وات با قیمت خرید پروژکتور رشد گیاه 15وات بسیار متفاوت است و نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصولات اعلام نمود. فروشگاه نوین نور این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خرید وال واشر رشد گیاه و خرید لامپ حبابی ال ای دی را با مناسب‌ترین قیمت و همراه با گارانتی معتبر انجام دهید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره در زمینه خرید  و قیمت پروژکتور رشد گیاه 20 وات مشاوران ما آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *