منبع تغذیه

قیمت منبع تغذیه و بررسی انواع آن

Power supply price

انواع منبع تغذیه

منبع تغذیه (PowerSupply) وسیله‌ای است که نیروی الکترونیکی موردنیاز قطعات برقی را تأمین می‌کند. درواقع نحوه عملکرد منبع تغذیه همانند مبدل انرژی است که انرژی الکتریکی را از منبع اصلی دریافت کرده و آن را به ولتاژ، فرکانس و جریان مناسب برای هر دستگاه مصرف‌کننده تبدیل می‌کند. پاور ساپلای برای مصارف مهم دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از آن‌ها قطع کردن مدار هنگام بروز انواع خطاهای الکترونیکی است. این دستگاه مدار را در برابر خطرات مختلف محافظت کرده و از ورود نویز و نوسان دامنه ولتاژ جلوگیری می‌کند. پاور ساپلای در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و قیمت منبع تغذیه بسته به نوع آن متفاوت است.

Power supply price

قیمت منبع تغذیه و انواع آن

قیمت منبع تغذیه بر اساس ویژگی‌های مختلف تعیین می‌شود. گاهی ممکن است منبع تغذیه به‌صورت یک دستگاه مجزا تولید شود و در برخی مواقع همراه با مصرف‌کننده الکتریکی ارائه می‌شود. منابع تغذیه مستقل، در مدل‌ها و شکل‌های متنوع در بازار موجود هستند. یکی از انواع پرکاربرد، منبع تغذیه آزمایشگاهی است که به‌صورت رومیزی و برای کاربردهای آزمایشگاهی تولید می‌شود. خرید منبع تغذیه آزمایشگاهی به‌صرفه است و به دلیل اندازه مناسب آن قابل حمل‌ونقل بین اتاق‌های مختلف آزمایشگاه می‌باشد.

آداپتور یکی دیگر از انواع منابع تغذیه پرکاربرد است که اندازه بسیار کوچک و قابل‌حمل دارد. این دستگاه‌ها در یک قاب پلاستیکی باکیفیت قرار دارند و به همراه سیم عرضه می‌شوند. یک سر سیم آداپتور به پریز برق دیواری متصل شده و سر دیگر آن به دستگاه مصرف‌کننده وصل می‌شود.

از دیگر مدل‌های پرکاربرد منبع تغذیه، سوئیچینگ است که وظیفه آن تبدیل توان ورودی به پالس‌های AC و یا DC است. هدر رفت انرژی به شکل گرما در این منبع تغذیه بسیار کم است و برای اتصال به انواع سیستم‌های الکترونیکی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت منبع تغذیه 24 ولت بسیار مناسب است و در صورت استفاده درست و اصولی از آن باعث کاهش هزینه‌های می‌شود.

خرید منبع تغذیه 12ولت باکیفیت

خرید منبع تغذیه استاندارد و باکیفیت یک انتخاب هوشمندانه برای تأمین برق بارهای الکتریکی است. منبع تغذیه بر اساس نحوه عملکرد تنظیم ولتاژ به انواع مختلفی تقسیم می‌شود، بنابراین هنگام خرید لازم است مشخصات فنی دستگاه را در نظر داشته باشید.

گروه صنعتی نوین نوریران تولیدکننده و فروشنده انواع تجهیزات برق و الکترونیک است که محصولات مرغوب و استاندارد را با مناسبت‌ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. وب‌سایت این مرکز به‌عنوان منبع اطلاعاتی مناسبی عمل می‌کند که با ورود به آن می‌توانید علاوه بر خرید انواع قطعه و چراغ الکترونیکی، اطلاعات کافی درباره عملکرد آن‌ها را بررسی و مقایسه کنید. همچنین به دلیل جلب رضایت کاربران، امکان استعلام قیمت منبع تغذیه در مدل‌های مختلف ازجمله قیمت پاور ساپلای 24 ولت در فروشگاه اینترنتی نوین نور فراهم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *