نما ساختمان, جت لایت, جت لایت نما, نورپردازی دفنی

جت لایت چیست؟ قیمت انواع جت لایت

جت لایت چیست؟

جت لایت چیست؟

نورپردازی زیبا بیشترین تأثیر را در جذابیت ظاهری و نمای ساختمان‌ها، آپارتمان‌ها، محیط‌های عمومی همچون پارک و سازه‌ها دارد. بدین منظور انواع چراغ نمای ساختمان پا به عرصه گذاشت که جت لایت‌ها یکی ‌از بهترین آنها محسوب می‌شوند. همین موضوع باعث شده تا خرید چراغ جت لایت طرفداران زیادی داشته باشد.

جت لایت درواقع نوعی پروژکتور است که با پرتاب نور به‌طور خطی می‌تواند زیبایی چشم‌ نوازی را برای سازه‌های مختلف خلق کند. به دلیل وجود یک لنز با فاصله کانونی دقیق و تنظیم شده، این چراغ‌ها کاملاً با پروژکتورهای معمولی متفاوت‌اند و از جذابیت بهتر و بالاتری و کارایی بیشتری برخوردارند.

Buy a jet light

قیمت انواع جت لایت

جت لایت‌ها علاوه بر تفاوت در نوع رنگ، در میزان قدرت نیز با یکدیگر متفاوت هستند. به همین دلیل انواع مختلفی از جت لایت‌ها وجود دارند که هرکدام از ویژگی‌های مختلفی برخوردارند. این موضوع بر قیمت جت لایت نیز تأثیرگذار است و بسته به نوع این چراغ‌ها، قیمت‌ها نیز متفاوت خواهد بود.

از جت لایت‌ها علاوه بر ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها می‌توان برای تزئین و نورپردازی درخت‌ها، ستون‌ها، پل‌ها، برج‌های بلند و آثار باستانی بهره برد. این چراغ‌ها می‌توانند نور تا مسافت‌های طولانی پرتاب کنند. لازم به ذکر است که نوع محیط و میزان و مسافت پرتاب مورد انتظار نور توسط جت لایت، شاخصه‌هایی برای خرید مناسب‌ترین نوع این چراغ‌ها هستند.

خرید جت لایت نما ساختمان

هرچند بعضی از افراد استفاده از چراغ دفنی ارزان را ترجیح می‌دهند، اما تعدادی دیگر به خرید چراغ جت لایت علاقمندند. علاوه بر تفاوتی که بین قیمت چراغ نما و قیمت چراغ دفنی وجود دارد، ساختار و ویژگی‌های این دو نوع چراغ نیز با یکدیگر فرق دارند.

جت لایت‌ها به دلیل وجود یک لنز در ساختارشان، دارای افت نور بسیار کمی هستند. این در حالی است که چراغ‌های دفنی افت نور زیادی دارند و همین موضوع باعث می‌شود که نتوانند نور خود را تا مسافت‌های طولانی پرتاب کنند. همچنین این محصولات توانایی پخش نور متمرکز را ندارند.

قیمت چراغ نما و ساختمان

مجموعه بزرگ نوین نور تولیدکننده انواع چراغ جت لاین در رنگ‌ها، سایزها و قدرت‌های مختلف است و توانسته است محصولاتی بسیار باکیفیت را در این زمینه ارائه نماید. تمامی جت لایت‌های تولید شده توسط این مجموعه از استاندارد IP65 برخوردارند و توانایی مقاومت در برابر شرایط نامساعد محیطی را دارند.

در هنگام خرید چراغ جت لایت باید توجه داشته باشید همان گونه که گفته شد بر اساس نوع چراغ‌ها، قیمت‌ها نیز متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید با تماس با کارشناسان مجموعه نوین نوریران بهترین و مناسب‌ترین نوع چراغ نما را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *