استخر و آبنما, LSP, لایت استون RGB, لایت استون پاور, نورپردازی دفنی

نحوه تولید سنگ نورانی برای نورپردازی نما

نحوه تولید سنگ نورانی

نحوه تولید سنگ نورانی

سنگ‌های نورانی LightStone از مواد رزینی خاصی تولید می‌شوند که کیفیت و مقاومت بالایی دارند. این مواد تحت شرایط دمایی و فشار خاص شکل داده می‌شوند و بعد از قالب‌گیری در مدل‌های مختلف و تأمین نیروی الکترونیکی موردنیاز آماده استفاده هستند. این سنگ‌ها نور را باکیفیت و وضوح بالا از خود عبور می‌دهند و عموماً به‌عنوان سنگ‌فرش و بین موزاییک‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. خرید لایت استون بهترین انتخاب برای نورپردازی متنوع و خلاقانه است.

Buy Litestone

نورپردازی انواع فضا با خرید LIGHT STONE

امروزه خرید چراغ تزئینی برای نورپردازی انواع فضا بسیار متداول است. یکی از انواع نورپردازی چراغ استخری، طراحی نوری با لایت استون باکیفیت است. این چراغ‌ها نسل جدیدی از لامپ‌های تزئینی هستند که جلوه‌ای مدرن و درعین‌حال جذاب را برای نورپردازی استخری و نورپردازی آبن‌ما ایجاد می‌کنند.

خرید این چراغ‌ها مزایای بسیاری دارد و به دلیل مصرف پایین انرژی برق باعث کاهش هزینه‌ها تا 80 درصد می‌شود. در ساخت بدنه این چراغ‌ها از مواد بسیار مقاومی استفاده می‌شود تا چراغ در برابر فشار و ضربه دچار آسیب نشود. همچنین نوع ساخت سنگ نورانی به‌گونه‌ای انجام می‌شود که رنگ چراغ در اثر تماس مستقیم با آب یا تابش نور خورشید دچار تغییر رنگ و فرم نمی‌شود.

برخی از سنگ‌های نورانی در حالت چندرنگ تولید می‌شوند که امکان تابش نور در طیف‌های مختلف را در اختیار نورپردازان قرار می‌دهند. با خرید لایت استون RGB می‌توانید با ترکیب کردن سه رنگ اصلی موجود در چراغ، هزاران رنگ متنوع و زیبا تولید کنید. این امکان فراهم شده تا لایت استون‌ها به‌صورت خودکار یا با استفاده از کنترل از راه دور تغییر رنگ دهند و رقص نور خیره‌کننده‌ای را تولید کنند.

قیمت خرید لایت استون مولتی کالر

قیمت سنگ نورانی در مراکز مختلف متفاوت است و بر اساس معیارهای متنوعی تعیین می‌شود. برخی از این معیارها شامل سایز سنگ نورانی، توان مصرفی لامپ‌ها و کیفیت ساخت چراغ هستند. قیمت چراغ دفنی از نوع سنگ نورانی بسیار مناسب است و خرید آن به‌صرفه می‌باشد.

خرید لایت استون پاور با قیمت مناسب

خرید چراغ سنگ فرش یکی از جدیدترین روش‌ها برای نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی است. این سنگ‌ها در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند و علاوه بر نصب روی کف، قابل استفاده روی دیوارها، پله و سایر سطوح نیز می‌باشند.

فروشگاه نوین نور برای رفاه حال مشتریان امکان خرید lsp به‌صورت آنلاین را فراهم کرده است. برای خرید لایت استون با قیمت و کیفیت مناسب تنها کافی است وارد وب‌سایت رسمی شرکت نوین نوریران شوید و بعد از بررسی کامل اطلاعات انواع لامپ‌ها، محصول موردنظر خود در مدت‌زمان کوتاه ثبت سفارش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *