نما ساختمان, استخر و آبنما, جت لایت نما, والواشر استخری, والواشر نما

طریقه نصب جت لایت و فضای مورد نیاز آن با وال واشر

Installation of jet light

تفاوت جت لایت و وال واشر

جت لایت‌ها درواقع پروژکتورهایی هستند که بر روی آن‌ها یک لنز محدب با فاصله کانونی مشخص نصب شده است که کاملاً ضد اشعه UV بوده و توانایی پرتاب خط باریکی از نورها به رنگ مختلف را تا فاصله زیاد دارند. طریقه نصب جت لایت و زاویه آن بر روی کیفیت کار این چراغ نما تأثیرگذار است.

وال واشرها نیز دسته‌ای از لامپ‌های LED هستند که در یک یا چند ردیف کنار هم قرار می‌گیرند و معمولاً شکل کلی آن‌ها مستطیلی است. این محصولات دارای لنز نیستند و افت نور زیادی دارند که باعث می‌شود قادر به پرتاب نور تا فواصل زیاد نباشند. هر دو نوع این چراغ‌ها برای نورپردازی فضاهای مختلف کاربرد دارند.

Installation of jet light

خرید چراغ جت لایت

خرید جت لایت نما ساختمان می‌تواند نورپردازی زیبا و جذابی را برای نمای بیرونی سازه‌ها فراهم کند اما باید توجه داشته باشید که طریقه نصب جت لایت حتماً باید به‌طور اصولی و توسط افراد متخصص انجام شود. هرچند جت لایت و وال واشر تفاوت‌هایی اساسی با یکدیگر دارند اما هر دو دارای سطح استاندارد IP65 هستند و در برابر ضربات محیطی، نفوذ آب، رطوبت و شرایط نامساعد جوی مقاوم‌اند.

از هر دو نوع چراغ نما می‌توان برای نورپردازی محیط‌های مختلف، کافی‌شاپ‌ها، پل‌ها، ستون‌ها، آثار باستانی و پارک‌ها استفاده کرد. تفاوتی که در هنگام استفاده از این چراغ‌ها متوجه آن خواهید شد، میزان تحرک این آنها است. با توجه ‌به اینکه جت لایت دارای یک پایه است که بدنه، روی آن وصل شده، امکان حرکت دادن آن وجود دارد. این در حالی است که به‌عنوان مثال چراغ دفنی ارزان یا وال واشرها از این قابلیت برخوردار نیستند.

قیمت انواع جت لایت

قیمت جت لایت به عوامل مختلفی همچون میزان توان، فاصله پرتاب نور و کیفیت آن بستگی دارد. علاوه بر جت لایت، وال واشرها نیز دارای انواع مختلف با رنگ‌های متنوع هستند. طریقه نصب جت لایت و فضای مورد نیاز آن با وال واشر نیز تفاوت‌هایی دارد.

اگر شما دارای فضای کافی برای چرخش چراغ نما هستید و می‌خواهید نور را به سطح خاصی بتابانید، بهتر است از جت لایت استفاده نمایید اما اگر فضای باریکی دارید و مقدار پرتاب نور برایتان اهمیت خاصی ندارد، وال واشرها گزینه بهتری محسوب می‌شوند.

قیمت چراغ نما و ساختمان

با توجه ‌به اینکه انواع چراغ نمای ساختمان مختلف وجود دارد و هرکدام توانایی خاصی دارند، قیمت‌ها نیز تفاوت زیادی با یکدیگر دارد. به‌عنوان مثال قیمت چراغ دفنی و کاربرد آن با جت لایت‌ها کاملاً متفاوت است. طریقه نصب جت لایت این امکان را به‌ شما می‌دهد که بتوانید در مسافت‌های مستقیم و طولانی‌تر از تعداد چراغ‌های کمتری استفاده کنید. این کار هزینه نهایی را برایتان بسیار کمتر خواهد کرد.

مجموعه نوین نور با تجربه بسیاری که در سال‌های فعالیت خود به دست آورده این امکان را فراهم کرده تا بهترین چراغ‌های نما، استخری، پروژکتور و سایر محصولات را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنید و یک تجربه یک خرید رضایت‌بخش را احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *