استخر و آبنما, LSP, استخری پایه دار, استخری خارجی, استخری روکار, استخری غلاف دار, استخری فوراره ای, والواشر استخری

راهنمای نصب چراغ استخری با موزیک هارمونی

fountain lighting

راهنمای نصب چراغ استخری

فضای خارجی استخر و آب‌نما هرچقدر هم که زیبا باشد در تاریکی شب جلوه خود را از دست می‌دهد. طراحان برای حل این مشکل با خرید چراغ تزئینی، نورپردازی جذابی را ایجاد می‌کنند. نورپردازی ابنما امروزه به یکی از بخش‌های مهم طراحی فضای خارجی تبدیل شده است. با خرید چراغ استخری روکار و خرید چراغ سنگ فرش علاوه بر افزودن زیبایی خیره‌کننده، فضای امنی برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌شود. لامپ‌های استخری قدرت پرتاب نور فوق‌العاده‌ای دارند و سطح وسیعی از پیرامون خود را روشن می‌کنند.

درگذشته نورپردازی چراغ استخری با صرف هزینه‌های زیادی همراه بود اما با پیشرفت فناوری چراغ‌های تولیدشده علاوه بر کیفیت بالا نصب بسیار آسانی نیز دارند. نصب انواع چراغ روکار، توکار و فلت با یکدیگر متفاوت است و به روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

fountain lighting

نصب انواع چراغ استخری

برای نصب لامپ توکار در نورپردازی ابنما لازم است کف یا بدنه استخر کنده شود تا محل مناسبی برای جای‌گیری چراغ ایجاد شود. در این مدل از چراغ‌ها معمولاً از غلاف استفاده می‌شود تا تعویض لامپ در آینده ساده‌تر انجام شود. نصب چراغ روکار ساده‌تر است و برای این کار نیازی به کندن دیواره‌ها و کف آب‌نما نیست. تنها کاری که لازم است انجام شود انتخاب محل موردنظر برای قرار دادن چراغ است تا تابش نور مناسبی را ارائه کند.

لامپ‌های فلت یکی از انواع چراغ نورپردازی است که بعد از نصب، هیچ‌گونه برآمدگی ایجاد نمی‌کند و برای استفاده در کف استخر بسیار مناسب است. این چراغ‌ها به‌صورت روکار نصب می‌شوند و تنها کافی است کابل برق را بعد از آب‌بندی به پشت لامپ وصل کنید.

قیمت چراغ استخری روکار چقدر است؟

قیمت چراغ استخری پایه دار بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می‌‌شود. برخی از این موارد توان مصرفی چراغ، برند سازند، جنس بدنه، درجه محافظتی و رنگ‌بندی لامپ هستند. برای نورپردازی ابنما و نورپردازی استخری بهتر است چراغ‌هایی را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت بالایی در تابش نور برخوردار باشند.

 استفاده از لامپ‌های نامرغوب کیفیت طراحی نورپردازی را کاهش داده و هزینه برق مصرفی را افزایش می‌دهد. این در حالی است که با خرید لایت استون استاندارد کیفیت طراحی شما دوچندان می‌شود.

خرید لایت استون RGB از مراکز معتبر

قیمت خرید لایت استون مولتی کالر در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است. اگر هنگام نورپردازی ابنما قیمت تجهیزات الکترونیکی برای شما مهم است بهتر است خرید لایت استون پاور را از مراکز معتبر فروش انجام دهید.

خرید LIGHT STONE و همچنین خرید چراغ سرنازلی از طریق سایت فروشگاهی شرکت نوین نور و همراه با ضمانت‌نامه 24 ماهه معتبر فراهم شده است. با وارد شدن به سایت فروشگاهی می‌توانید قبل از خرید چراغ استخری انواع لامپ‌های موجود را بررسی و مقایسه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *