نورپردازی داخلی, لاینر

چراغ لاینر چیست؟بهترین مرجع برای خرید چراغ نورخطی

Buy liner lights

چراغ لاینر چیست؟

نورپردازی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌تواند به‌طورکلی دکوراسیون خانه شما را عوض کند. با نورپردازی متفاوت و زیبا، می‌توان جلوه جذابی به دکوراسیون داخلی بخشید. البته باید در نظر داشته باشید که نورپردازی محیط بیرونی نیز بسیار مهم است. برای نورپردازی هر فضایی که مدنظر داشته باشید، تجهیزات بسیار متنوعی وجود دارد که چراغ لاینر، یکی از محبوب‌ترین این تجهیزات محسوب می‌شود. با خرید لاینر و استفاده از آن، می‌توانید فضای بسیار شیکی را در خانه خود به وجود آورید.

Buy liner lights

آیا چراغ خطی همان لاینر است؟

یکی از مواردی که در هنگام خرید لاینر با آن روبرو می‌شوید، چراغ خطی است. باید بدانید که چراغ خطی در واقع همان چراغ لاینر است. دلیل این نام‌گذاری نیز خطی‌ بودن منبع نور است. چراغ‌های لاینر به شکل یک چراغ مستطیلی با طول نسبتاً زیاد (نسبت به عرض) هستند. این چراغ‌ها کاربرد بسیار زیادی در دکوراسیون دارند و به روش‌های مختلفی نصب می‌شوند. تنوع در روش نصب باعث شده که لاینرها برای هر محیطی مناسب باشند.

خرید چراغ خطی توکار

یکی از انواع لاینر، لاینر توکار است. این لاینر همانطور که از نامش پیداست، درون دیوار یا سقف نصب می‌شود. این روش نصب باعث می‌شود که لاینر تا حدود زیادی در برابر شرایط محیطی مقاوم باشد و عمر بیشتری داشته باشد. چنانچه قصد انجام نورپردازی مخفی را دارید، باید در هنگام خرید لاینر، نوع توکار آن را انتخاب کنید.

خرید چراغ خطی روکار

لاینر روکار نیز روی دیوار یا سقف نصب می‌شود. در هنگام خرید لاینر روکار باید دقت داشته باشید که طرح آن با دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد. همچنین ابعاد مختلفی برای این چراغ وجود دارد که باید در  انتخاب آن دقت کنید؛ ازآنجایی‌که این چراغ کاملاً در معرض دید قرار دارد، ابعاد خیلی کوچک و یا ابعاد خیلی بزرگ آن باعث ایجاد ظاهری ناموزون در خانه شما می‌شوند.

خرید چرغ خطی آویز

لاینر آویز یا معلق یکی دیگر از انواع لاینرهاست که ظاهری بسیار جذاب دارد. این لاینر از سقف آویزان می‌شود. استفاده از این نوع لاینر، بیشتر مناسب خانه‌هایی است که سقف نسبتاً بلندی دارند.

بهترین مرجع برای خرید چراغ نورخطی

عدم تولید گرما، مصرف پایین انرژی، تنوع در رنگ و همچنین زیبایی ظاهری باعث شده تا چراغ لاینر تبدیل به یکی از پرتقاضاترین موارد نورپردازی شود. چنانچه قصد خرید لاینر را دارید، می‌توانید از فروشگاه نوین نور اقدام نمایید. نوین نوریران در تلاش است تا با ارائه محصولات متنوع و باکیفیت، تمام نیازهای شما را برطرف کند تا بتوانید به‌راحتی اقدام به خرید چراغ خطی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *